Movies
Ratings
730
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Full Metal JacketRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Violet Evergarden The MovieRated ★ 3.5
My Mother the MermaidRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
Tokyo GodfathersRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
In Our PrimeRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
The PianoRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Tokyo SonataRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
KlausRated ★ 3.5