Titles you rated
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
My Wife Has No EmotionRated ★ 2.5
A Returner's Magic Should Be SpecialRated ★ 2.5
The Rising of The Shield Hero Season3Rated ★ 3.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 2.5
The Rookie Middle-Aged Adventurer Was Trained to Death by the Most Powerful Party to Become InvincibleRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
The Strongest Sage With the Weakest CrestRated ★ 2.5
MashleRated ★ 3.5
My Daughter Left the Nest and Returned an S-Rank AdventurerRated ★ 2.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 2.5
Failure Frame: I Became the Strongest and Annihilated Everything with Low-Level SpellsRated ★ 1.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
Chillin' in My 30s After Getting Fired From the Demon King's ArmyRated ★ 2.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
Tsukimichi -Moonlit Fantasy-Rated ★ 2.0