Movies
Ratings
287
Guimoon: The Lightless DoorRated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 4.0
Beauty WaterRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 1.5
The MediumRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.5
HuntRated ★ 2.5
IncantationRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 3.5
The GoblinRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
RavenswoodRated ★ 1.5
Invoking 4Rated ★ 1.0
It WatchesRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 2.0
Insidious: The Last KeyRated ★ 1.0