Series
Ratings
79
Mask GirlRated ★ 3.5
Duty After SchoolRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 4.5
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- 짜장소녀 뿌까 1기Rated ★ 3.5
- ObottyamakunRated ★ 2.5
- 신 도라에몽Rated ★ 4.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.5
HyoukaRated ★ 3.5- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 3.5