Series
Ratings
19
Why Women KillRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5