Titles you rated
Love and MonstersRated ★ 2.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 3.5
The BabysitterRated ★ 3.0
GreenhouseRated ★ 3.0
Fantastic PlanetRated ★ 3.5
Gerald's GameRated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 4.5
1922Rated ★ 3.0
Ready or NotRated ★ 3.5
AntebellumRated ★ 4.0
NerveRated ★ 3.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 2.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
A Bad Moms ChristmasRated ★ 3.0
A Man Called OttoRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
Leave the World BehindRated ★ 3.5