Series
Ratings
32
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
The Office Blind DateRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Street Woman FighterRated ★ 4.0
Change Days Season 1Rated ★ 2.0
EXchange Season 1Rated ★ 4.0
EBS Space SympathyRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0