Titles you rated
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
The Last WordRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.0
Wicker ParkRated ★ 4.5- Blind DatingRated ★ 3.5
AcceptedRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
ImmortalsRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.5
Ender's GameRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.5
GeostormRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5