Series
Ratings
49
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 1.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
EXO Next DoorRated ★ 2.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.5