Movies
Ratings
65
TwentyRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
26 YearsRated ★ 2.5
The Danish GirlRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 2.5
50 First DatesRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
PunchRated ★ 2.5