Titles you rated
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
Movie 43Rated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 4.0
Tai-Chi MasterRated ★ 3.5
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 3.5
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
The Man Who Invented ChristmasRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
Burning ManRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.0
12 StrongRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Red SparrowRated ★ 4.0