Movies
Ratings
37
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 3.5
Ghost ShipRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0