Series
Ratings
25
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
PortobelloRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.5
The SympathizerRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
UnorthodoxRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0
The BequeathedRated ★ 2.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
- SkinsRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0