Titles you rated
Master of StudyRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 4.0
HeroesRated ★ 1.5
LIAR GAMERated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Liar GameRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
Prison Break Season 2Rated ★ 2.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0