Movies
Ratings
97
50 First DatesRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 2.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The 33Rated ★ 1.5
TunnelRated ★ 1.0
Art of FightingRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.0
Jason BourneRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0