Movies
Ratings
120
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
RentRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.5
MidwayRated ★ 2.5
AshfallRated ★ 2.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0