Movies
Ratings
89
Summer, WhisperRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 5.0
Because I Love YouRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
And While We Were HereRated ★ 4.0
5 Flights UpRated ★ 4.0
Un + uneRated ★ 4.0
Quantum LoveRated ★ 4.0
Le Week-EndRated ★ 5.0
SidewallsRated ★ 5.0
Everyone Says I Love YouRated ★ 5.0
Frances HaRated ★ 5.0
The Kids Are All RightRated ★ 3.0
As Cool as I AmRated ★ 5.0
The WordsRated ★ 4.0
My Blueberry NightsRated ★ 4.0
Playing It CoolRated ★ 4.0