Titles you rated
 Cells at Work!Rated ★ 4.0 Cells at Work!Rated ★ 4.0
 Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.5 Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.5
 My Hero AcademiaRated ★ 2.5 My Hero AcademiaRated ★ 2.5
 My Hero AcademiaRated ★ 2.5 My Hero AcademiaRated ★ 2.5
 My Hero AcademiaRated ★ 3.0 My Hero AcademiaRated ★ 3.0
 Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5 Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
 Dream HighRated ★ 3.0 Dream HighRated ★ 3.0
 Doctor StrangerRated ★ 3.0 Doctor StrangerRated ★ 3.0
 Adventure TimeRated ★ 3.0 Adventure TimeRated ★ 3.0
 My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0 My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
 Boys Over FlowersRated ★ 4.0 Boys Over FlowersRated ★ 4.0
 Jewel in the PalaceRated ★ 3.0 Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
 Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0 Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
 Fight For My WayRated ★ 3.5 Fight For My WayRated ★ 3.5
 Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0 Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
 Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0 Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
 IRISRated ★ 4.0 IRISRated ★ 4.0
 Abnormal SummitRated ★ 3.0 Abnormal SummitRated ★ 3.0
 Band of BrothersRated ★ 4.0 Band of BrothersRated ★ 4.0