Movies
Ratings
253
Be with YouRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 1.0
Golden SlumberRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 1.5
I Am Number FourRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Marrying the MafiaRated ★ 2.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5