Movies
Ratings
128
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
ContemptRated ★ 4.5
IncoherenceRated ★ 4.0
Geoff McFetridge: Drawing a LifeRated ★ 2.5
You Burn MeRated ★ 3.0
This Is EnglandRated ★ 3.5
P. P. RiderRated ★ 3.5
The Gleaners & IRated ★ 4.0
The EmpireRated ★ 2.0
A Summer's TaleRated ★ 4.5
The 400 BlowsRated ★ 4.0
These Encounters of TheirsRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 2.5
MisericordiaRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 2.5