Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 5.0
Frost/NixonRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
The OutpostRated ★ 5.0
Bridge of SpiesRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
DevotionRated ★ 2.5
Boogie NightsRated ★ 3.5
Mr. BrooksRated ★ 3.5
August: Osage CountyRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
Voices of a Distant StarRated ★ 3.5
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 0.5
The House That Jack BuiltRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 4.0
The PresidentRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 2.0