Titles you rated
ExhumaRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 5.0
The VisitRated ★ 4.5
Apt PupilRated ★ 3.5
The Ugly StepsisterRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
In the Tall GrassRated ★ 1.5
TitaneRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Escape from AlcatrazRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
BelieverRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 5.0