Movies
Ratings
42
A Perfect WorldRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0