Series
Ratings
46
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 2.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 1.5
GleeRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Three Meals a Day: Seaside RanchRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 3.0
Prince HoursRated ★ 1.0
My Fair LadyRated ★ 2.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 2.5- The Queen's ClassroomRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0