Titles you rated
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 2.0- New NonstopRated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 1.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 1.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 0.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 2.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 1.5
Winter SonataRated ★ 1.5
Money's WarfareRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 1.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 0.5
High KickRated ★ 3.5