Movies
Ratings
201
The PianistRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 2.5