Titles you rated
1917Rated ★ 4.5
Jane EyreRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 2.5
The Blue LagoonRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 2.5
ShineRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
You Call It PassionRated ★ 2.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5