Series
Ratings
17
Beauty's Rival in PalaceRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0