Titles you rated
- One WinRated ★ 1.5
NebraskaRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 1.5
TransamericaRated ★ 3.0
BlackkKlansmanRated ★ 3.0
No Other LandRated ★ 4.0
A Day OffRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
Namdev Bhau in Search of SilenceRated ★ 4.0
We Have a PopeRated ★ 2.5
Fallen LeavesRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 0.5- Planet SpoiliaRated ★ 1.5
- PerformanceTestRated ★ 1.5
- New-world TourRated ★ 2.5
- Papa’s FingerRated ★ 3.0
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 2.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0