Movies
Ratings
210
The RockRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
AliensRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 2.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0