Titles you rated
PinocchioRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Who Are You?Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Paradise RanchRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
MaidsRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Dr. JinRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0