Titles you rated
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 4.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5