Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 2.5
Public EnemyRated ★ 3.5
High SocietyRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 2.0
DeadpoolRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 1.5
Kung Fu HustleRated ★ 2.5
Batman BeginsRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 2.5
A Bloody AriaRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5