Titles you rated
Liberal ArtsRated ★ 1.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
My Dear EnemyRated ★ 4.0
DownfallRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 3.5
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
ScreamRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
The Passion of the ChristRated ★ 3.5
2012Rated ★ 2.5
Independence DayRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5