Movies
Ratings
166
Judge DreddRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Police Story 2Rated ★ 5.0
The WarlordsRated ★ 5.0
Fist of FuryRated ★ 5.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
The Legend of HerculesRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 5.0
Green LanternRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 5.0
The Taste of MoneyRated ★ 4.0
The Legend of ZorroRated ★ 4.0
The Righteous ThiefRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 5.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0