Movies
Ratings
36
King of BeggarsRated ★ 5.0
Grand PianoRated ★ 2.0
Our TimesRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 2.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0