Movies
Ratings
631
Hacksaw RidgeRated ★ 0.5
Ready Player OneRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 2.5
Roman HolidayRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.0
Kindergarten CopRated ★ 3.0
Born on the Fourth of JulyRated ★ 3.0
G.I. JaneRated ★ 1.5
Wheels on MealsRated ★ 2.0
Small SoldiersRated ★ 2.5
Detective Dee and the Mystery of the Phantom FlameRated ★ 2.5
DesperadoRated ★ 3.0