Series
Ratings
438- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- 태풍상사Rated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Beyond the BarRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The TrunkRated ★ 3.5
Mom's Friend's SonRated ★ 2.0
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 2.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 4.5
My DearestRated ★ 2.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Forecasting Love and WeatherRated ★ 4.0