Series
Ratings
12
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 4.5