Movies
Ratings
107
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 5.0
Nanny McPheeRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
LeonRated ★ 2.5
Toy Story 2Rated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 1.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 5.0
Underworld: AwakeningRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 2.5
Red CliffRated ★ 1.5
WatchmenRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 2.0
Van HelsingRated ★ 5.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 5.0