Series
Ratings
13
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 2.5- War of MoneyRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 2.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Big ManRated ★ 5.0