Movies
Ratings
886
FrankensteinRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 2.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 1.5
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
A Traveler's NeedsRated ★ 2.0
After YangRated ★ 5.0
The Red ShoesRated ★ 2.5
The MimicRated ★ 1.0
ExhumaRated ★ 2.0
SmugglersRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
NapoleonRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 2.5