Series
Ratings
22
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
MineRated ★ 2.5
Avengers Social ClubRated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 3.5
Duty After SchoolRated ★ 2.5
Save Me Season 2Rated ★ 3.0
Mr. Queen: The Bamboo ForestRated ★ 3.5
BargainRated ★ 3.5
SomebodyRated ★ 2.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Flower of EvilRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
Save MeRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5