Titles you rated
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
The King of JokguRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
DogtoothRated ★ 4.5
The FavouriteRated ★ 5.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Holy MotorsRated ★ 3.5
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5