Movies
Ratings
42
Intimate StrangersRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
FarinelliRated ★ 1.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Piranha 3DRated ★ 0.5
Iron ManRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 1.5
OrphanRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 1.5
Home AloneRated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
The Blue LagoonRated ★ 2.0