Series
Ratings
23- Mother GamesRated ★ 3.0
My Little TelevisionRated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 1.5
Crime SceneRated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Ms. Koizumi Loves Ramen NoodlesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5