Series
Ratings
20
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0