Titles you rated
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0