Movies
Ratings
536
Schindler's ListRated ★ 4.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5