Series
Ratings
52
Beat CoinRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Camping ClubRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 4.5
Tears of the DragonRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5- Kuk HeeRated ★ 4.0
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.5